KRONO

PL
  • EN
  • RU
  • ES

KRONO

D 2598 Dąb Nottingham/STRONG LINE

Panele podłogowe

Kolekcją paneli podłogowych Kronopol ponownie podkreśla swoją mocną pozycję w branży prezentując najobszerniejszą na rynku ofertę, która niezaprzeczalnie wyznacza trendy nie tylko pod względem estetycznym, ale również funkcjonalnym.

Najwyższa wytrzymałość, odporność na zabrudzenia i zarysowania oraz łatwość czyszczenia i konserwacji - to tylko podstawowe cechy podłóg Kronopol. Gwarantują one komfort i estetyczny wygląd przez długie lata.

D 2547 Dąb Robusta/FLAVOUR LINE

Panele marki Kronopol Laminate Flooring dostępne są w kilku kolekcjach zróżnicowanych pod względem właściwości użytkowych, takich jak grubość płyty bazowej (od 6,00 do 10,00 mm) i klasa ścieralności (AC3, AC4). Oferujemy 5 struktur powierzchni o różnym stopniu połysku oraz intensywności faktury drewna oraz ponad 50 niepowtarzalnych w swej barwie i rysunku dekorów. Bogata kolorystyka paneli podłogowych Kronopol daje niespotykane dotychczas możliwości aranżacji nowoczesnych lub ponadczasowych, ekstrawaganckich lub klasycznych, ale zawsze indywidualnych wnętrz.

Panele marki KLF objęte są 10 i 15 letnią gwarancją.

Panele podłogowe Kronopol produkowane są z surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości nie zawierających żadnych szkodliwych substancji. Drewno pozyskiwane jest z wycinek pielęgnacyjnych lasów zarządzanych zgodnie z zasadami proekologicznymi FSC

Nowoczesne technologie, wysokiej klasy eksperci oraz doświadczona kadra gwarantują najwyższą jakość produktu. Podkreśleniem znaczenia jakości, jest wdrożenie i utrzymywanie Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Od początku procesu produkcyjnego materiały i produkt podlegają surowym ocenom jakościowym, aby zapewnić pełne zadowolenie Klienta.

Struktury powierzchni